Zestaw narciarski

Nordic Cab zestaw narciarski kompletny

Płozy wyposażone są w zintegrowane stabilizatory zapobiegające obróceniu się wózka o 360 stopni. W pełni regulowana uprząż zawiera również uchwyt na bidon. Możliwość regulacji płóz w celu optymalnego rozłożenia ciężaru — trzy pozycje. Starsze dzieci mogą uczyć się jazdy na nartach trzymając się uchwytu wózka. Płozy poruszają się niezależnie od siebie i mają rozstaw szerszy od toru do nart biegowych. Teleskopowe dyszle pasują do większości rozmiarów nart. Zestaw zawiera uchwyty na narty dla dziecka. Wózek doskonale nadaje się do jazdy na nartach biegowych oraz spacerów w rakietach śnieżnych. Płozy wózka Nordic Cab doskonale ślizgają się nawet po głębokim śniegu. Obustronne wygięcie płóz umożliwia wycofanie wózka bez konieczności wypinania dyszli.

Zestaw do joggingu

Nordic Cab zestaw do joggingu

Hamulec ręczny z hamulcem postojowym w standardzie. Koło pneumatyczne o średnicy 16 cali, sprawdzające się w każdym terenie.

Zestaw dla psa

Nordic Cab zestaw dla psa

Zestaw zawiera wszystkie części potrzebne do zamiany wózka w przyczepę dla psów. Psia uprząż przeznaczona jest dla silnego, dobrze wyszkolonego, średniej wielkości lub dużego psa o obwodzie klatki piersiowej wynoszącym co najmniej 80 cm. W pełni regulowana psia uprząż obszyta jest grubą otuliną z gąbki. Pies może ciągnąć wózek wyposażony w płozy lub koła, co zapewnia doskonałe ćwiczenie dla Waszego zwierzaka.