Model podstawowy

Model podstawowy Bike Stroll Cab (2-w-1)

Model podstawowy Nordic Cab posiada dwie funkcje podstawowe   ( przyczepka rowerowa oraz wózek spacerowy ) oraz dodatkowy tryb przyczepki towarowej.

Model Summer Sport

Model Summer Sport (3-w-1)

Model dodatkowo wyposazony w zestaw do biegania. Pozwala na korzystanie z przyczepki w trybie przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, wózka do joggingu oraz przyczepki towarowej.

 

Model All Season Sport

Model All Season (4-w-1)

Posiada wszystkie te właściwości, które model Summer Sport ( 3 w 1 ) ale dodatkowo został wyposażony w zestaw płóz do sanek co pozwala na korzystanie z uroków przyczepki także w miesiącach zimowych. Możliwości przyczepki powiększają się zatem narciarstwo biegowe, ski touring. Ogółem dostępne funkcje to: przyczepka rowerowa, wózek, przyczepka narciarska, trekkingowa.

Model All Season Sport 5 w 1

Model All Season Sport (5-w-1)

Jest najbardziej uniwersalnym modelem wielozadaniowym ( w stosunku do modeli 4 w 1- jest wyposazonu dodatkowo w jogger ), umożliwiającym  korzystanie z wózka w trybie przyczepki rowerowej, wózka spacerowego, wózka do joggingu, wózka do trekkingu i sanek, które może ciągnąć narciarz. Umożliwia uprawianie sportów letnich i zimowych ( ski touring, narciarstwo biegowe )