wypożyczalnia przyczepek Wrocław

WIELOSEZONOWY WÓZEK ROWEROWY

Przyczepka Nordic Cab posiada wszystko, czego potrzebujesz do ciągnięcia jednego lub dwójki dzieci za rowerem, możesz ją też bardzo szybko przekonwertować na wózek spacerowy lub przyczepkę do transportu ładunków. Dzięki specjalnie opracowanym zestawom i akcesoriom możesz ją rozbudować o kolejne cztery tryby użytkowania, co powoduje że ma ona najwięcej funkcji ze wszystkich przyczepek dostępnych w tej klasie. Dzieci uwielbiają w niej jeździć a gdy wyrosną może ona przyjąć nowe funkcje, np. wózka towarowego, wózka do transportu Twoich zwierząt lub taczki do transportu rzeczy niezbędnych podczas wyprawy. Na długowieczność przyczepki wpływa także odróżniająca ją od reszty produktów, dostepnych na rynku - mocna wanna z wytrzymałego tworzywa, odporna na wodę, nierówności podłoża, zadrapania i uszkodzenia.

ZAŁOŻENIA PROJEKTU I SZCZYPTA HISTORII

Każdy detal tej przyczepki, której prototyp powstał już w 1991 r., został tak zoptymalizowany i zaprojektowany aby współdziałał z innymi elementami i tworzył harmonijną całość. Norwescy twórcy postawili sobie ambitny cel: skonstruowanie najlepszej przyczepki rowerowej; sanek, które może ciągnąć narciarz; wózka, który może ciągnąć pies i wózka do joggingu - żadnych kompromisów. Powstał produkt wysokiej jakości, wszechstronny i prosty w obsłudze wózek rowerowy, w przystępnej cenie, dla aktywnych rodzin. Z powodzeniem może on zastąpić samochód i sprawić, by codzienne obowiązki i rodzinne wyprawy stały się przyjemnym i zdrowym sposobem spędzania czasu.

Bestsellerem wśród konfiguracji przyczepki Nordic Cab jest model: ALL SEASON SPORT "przyczepka na cztery pory roku"

STAWIAMY NA JAKOŚĆ I NIEZAWODNOSĆ

Wózek rowerowy Nordic Cab stale przechodzi rygorystyczne testy i próby, podnoszące jego jakość. Testy ASTM,  dodatkowe niezależne testy szwajcarskiej firmy SGS oraz testy własne producenta dowodzą bezpieczeństwa i niezawodności produktu. Dla komfortu i wygody dzieci użyto komponentów najwyższej jakości, dbając o szczegóły tak ważne w życiu dziecka jak duża przestrzeń bagażowa, w pełni regulowane oparcie siedzenia aż do pozycji leżącej ( czyli dziecko moze spokojnie spać w naturalnej dla siebie pozycji ) czy osłony przeciwsłoneczne aż z trzech stron. Nordic Cab przoduje też w swojej klasie w zakresie troski o środowisko. Jego wszystkie elementy nie zawierają PCV a większość części jest wymienna lub nadaje się do recyclingu. Jeśli znudzi Ci się kolor przyczepki możesz zawsze zamówić nowe poszycie, w dowolnym, dostepnym wybarwieniu.