Nosidełka Tula

Nosidełka ergonomiczne firmy TULA

nosidełka ergonomiczne

Umożliwia noszenie dzieci samodzielnie siadających o wadze od 7 kg (od rozmiaru ubranka 80) do 20 kg zarówno z przodu, jak i na plecach. Posiada miękki panel o wymiarach 39 cm wysokości i 37 cm szerokości, który zapewnia ułożenie nóżek dziecka w pozycji fizjologicznej żabki i dostosowuje się do naturalnych, fizjologicznych krzywizn dziecka (plecy dziecka są naturalnie zaokrąglone).

Nosidełko ergonomiczne jest bardzo wygodne w użyciu. Zapinane jest na klamry. Posiada możliwość wydłużenia szelek co poprawia wygodę jego użytkowania dla osób o wzroście powyżej 185 cm (na zdjęciu widoczna jest klamerka między górną częścią panelu a szelką nosidełka). Nosidełko wykonane jest z wysokiej jakości 100% bawełny. Posiada kieszonkę na pasie biodrowym oraz kapturek podtrzymujący główkę śpiącego dziecka, chroniący od słońca lub wiatru oraz pozwalający na swobodne karmienie piersią.
Sprzęt spełnia Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209-2:2006
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie producenta http://www.babytula.pl/pages/faq
Wymiary produktu:
• panel: 39 cm wysokości, 37 cm szerokości
• pas biodrowy: 12 cm wysokości, 70- 140 cm obwodu.

UWAGA !!!

Prowadzimy sprzedaż nosidełek ergonomicznych firmy Tula.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ I CENĘ

Jeżeli nie jesteś pewny(a) czy nosidełko sprawdzi się dla Twojego malucha - przyjdź, wypożycz i jak będziesz pewny(a) KUP !

Koszty wypożyczenia odliczymy od ceny nowego nosidełka ! *
*nie więcej niż 100 PLN; promocja nie dotyczy nosidełek LennyLamb z serii "Moje Pierwsze", "Moje Drugie"

Wypożycz Cennik Kup