Uchwyt taczka

Nordic Cab uchwyt taczka

kompatybilny ze wszystkimi modelami przyczepek Nordic Cab

Uchwyt do bagażnika dachowego

Nordic Cab uchwyty do bagażnika dachowego

4 bardzo mocne zapięcia do belek bagażnika dachowego. Może być używane z pokrowcem Nordic Cab.

           

Legowisko dla psa

Nordic Cab legowisko dla psa

Wyłożone wyściółką piankową wraz z podłożem poliestrowym. Antypoślizgowa powierzchnia.

                

Pokrowiec bagażowy

Nordic Cab pokrowiec bagażowy

Wykonany z wysoce odpornego na wodę poliestru, może być stosowany jako przykrycie ładunków lub pokrowiec do przechowywania przyczepki. Wyposażony jest w paski mocujące do bagażnika dachowego samochodu. Dostępny w trzech kolorach (żółty, granatowy, czerwony).

     

Amortyzacja

Nordic Cab amortyzacja

Amortyzacja Nordic Cab to unikatowe rozwiązanie. Pasuje nie tylko do nowych modeli ale także do wszystkich starszych przyczepek Nordic Cab. Poprzez rozwój tego produktu, chcieliśmy dać naszym klientom więcej niż tylko amortyzację zawieszenia. Nie mniej ważne niż resorowanie zawieszenia jest tłumienie. Sporo przyczep rowerowych oferowanych na rynku posiada rozwiązania zawieszenia ale poprzez resorowanie (sprężyny, pióra itp.), brakuje im całkowitego wytłumienia drgań. Inne rozwiązania resorujące zawieszenie, spotykane w przyczepkach, zwykle mają tendencję do „bujania się” w górę i w dół podczas jazdy po nierównościach i zagłębieniach w drodze. Amortyzator w Nordic Cab rozwiązał ten problem.

     

Zagłówek

Nordic Cab zagłówek

Zagłówek pokryty jest miękkim mikro-włóknem. Można go dostosować do dowolnej wysokości głowy.

Pokrowiec przeciwdeszczowy

Nordic Cab pokrowiec przeciwdeszczowy

Dopasowany do kształtu przyczepki pokrowiec chroniący przed deszczem i wiatrem. Tworzywo nie zawierające PCV. Łatwy w użyciu - z elastycznymi taśmami do zabezpieczenia przy wietrznej pogodzie.

Śpiwór pojedynczy/podwójny

Nordic Cab śpiwór pojedynczy / podwójny

Śpiwór pojedynczy lub podwójny na chłodniejsze dni , specjalnie zaprojektowany dla Nordic Cab, z otworami na pasy bezpieczeństwa. Zewnętrzna powłoka wykonana z poliestru, posiada eleganckie obszycia i logo. Zamki błyskawiczne po obu stronach dają pełen komfort przy otwieraniu śpiworka. Wewnątrz tkanina - Oeko-Tex - 560 g typu runo.